Krvarenje nakon poroda

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    to vam je sve normalno, stane čak nekima skroz krvarenje pa počne opet, nije menga još ali zahebava… sve normalno!!

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    Meni je prva nazovi menga dosla 2 ipo miseca nakon poroda. Par krvavih tockica kroz 2 dana, ali sam otkrila od cega ona neprestana svakodnevna bol. :/

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

  • Avatar Hubertica

    Hubertica

    Broj poruka: 39

    Prijavi adminu

    Evo i mene s problemom krvarenja… Od poroda je proslo vec 50 dana a ja jos krvarim… prije tjedan dana je to bilo smeđe i za dnevni ulozak a onda je opet krenulo, tamno crveno… sve mi liči na menstruciju ali sumnjam da je vec stigla… Ginicka me narucila za 21.11. ali kad sam je zvala neki dan da je pitam za to krvarenje koje je jenjavalo pa opet krenulo (u nadi da ce me pozvat na UZV) dobila sam dogovr da radi i bacila mi slusalicu.. i sad sto?! Danas me jos krenuo boljet lijevi jajnik… sjecam se nakon poroda da su i babica i ginic pregledavali posteljicu i rekli da je cijela… i jel uopce moguce da bi tek nakon toliko dana reagirala ako je i sto ostalo? jedino me jos tjesi sto nemam temperaturu i sto taj iscjedak tj krvarenje ne zaudara… Iskustva?

  • Avatar StellaMaris

    StellaMaris

    Broj poruka: 577

    Prijavi adminu

    Hubertica meni to lici na menstruaciju, naročito jer te žiga jajnik, da je osao komad posteljice valjda bi bila i temeratura. Ja sam krvarila punih dva mjeseca,20-tak dana baš dosta, onda par dana neki ružni iscjedak pa opet dva dana svježa krv i sve tako 8-9 tjedana. Ako ti krenu veći komadi ispadati ili jače boljeti aj odmah do doktora nek te pogleda.

    <3 2/2013 <3

  • Avatar Hubertica

    Hubertica

    Broj poruka: 39

    Prijavi adminu

    uff hvala sad si me malo utjesila… sad pratim svaki znak u svom organizmu…ma nemam nikavih komadica, samo ono bas ko klasicna menga… 
    Jedino sad sam bas ljutana ginicku… za pregled sam se narucila prije 2.5 tjedna a u petak kad sam je zvala samo za informaciju bas me “kulturn” sredila… najzalosnije je sto smo na otoku i ona nam je tu jedini spas…a jos kad imas dvoje male djece i muza na brodu nije bas jednostavno samo tako u autu i put pod noge pa za Rijeku, treba se kompletno izorganizirati… umjesto da ima razumijevanja za svoje ljude ono moš mislit… a nista sutra zovem polikliniku Sunce i narucujem se tamo…

  • Avatar Pilici

    Pilici

    Broj poruka: 1097

    Prijavi adminu

    Jeste imale bol kao menstrualnu nakon poroda , jeste smijele popit sta za bolove ako dojite?

    Krvarenje ide, ne bas jako, nisam imala neke jake bolove dosad, tu i tamo, a jutros bas boli, jucer sam izašla pred kucu samo u vestici, i vec skakucem po kuci te sude te ves.. Mozda sam malo pretjerala pa zato??

    zebrica

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    Zebrica


    Jeste imale bol kao menstrualnu nakon poroda , jeste smijele popit sta za bolove ako dojite?

    Krvarenje ide, ne bas jako, nisam imala neke jake bolove dosad, tu i tamo, a jutros bas boli, jucer sam izašla pred kucu samo u vestici, i vec skakucem po kuci te sude te ves.. Mozda sam malo pretjerala pa zato??

    Imala sam…kazu doktori da takva bol ide skupa s dojenjem posto je dojenje odlicno za brze vracanje maternice na svoje mjesto I eventualno sprijecavanje nekih komplikacija. Moze biti I da ti je od naprezanja. Odmaraj sto vise bar tih 6 tj
     koliko traje babinje. Da ti ne dode do neke nedajboze upale posto je to sve jos frisko od poroda. mozes lupocet popiti. Za ostale tablete neznam. Ja sam ih izbjegavala piti I trpila bol posto me bilo bez obzira sto kazu da moze strah piti radi dojenja.

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    Zebrica


    Jeste imale bol kao menstrualnu nakon poroda , jeste smijele popit sta za bolove ako dojite?

    Krvarenje ide, ne bas jako, nisam imala neke jake bolove dosad, tu i tamo, a jutros bas boli, jucer sam izašla pred kucu samo u vestici, i vec skakucem po kuci te sude te ves.. Mozda sam malo pretjerala pa zato??

    Smiješ popiti lupocet bez obzira na dojenje, malo će ti ublažiti te bolove, ali i kako kaže Luki nemoj baš sad pretjerivati s kuć. poslovima nego odmaraj i da nemoj hodati samo u vestici da se ne nahladiš ipak je sve to vrlo friško i čuvaj se.

  • Ivy16

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Nas su na tečaju učili da krvarenje prva dva tjedna može biti crveno (svježa krv), zatim krene mijenjati boju u smećkasto, pa na kraju u žućkasto najkasnije 4 tjedna od poroda, te ukoliko bi tad bilo još uvijek svježe krvi, treba posjetiti liječnika. I to se baš meni dogodilo s tom razlikom da je meni unutar prva tri tjedna došlo od crvene do žućkaste i onda stalo, pa 25. dan nakon poroda krenulo opet svježe. Tad sam otišla svojoj ginekologici koja mi je rekla da nisam trebala njoj ići jer je za cijelo vrijeme babinja žena zapravo pacijentica bolnice u kojoj je rodila i da trebam ići njima. Tako su mi potvrdili i u bolnici. Dakle, cure, unutar 6 tjedana od poroda, za bilo što neobično treba se vratiti u bolnicu u kojoj ste rodile i kod njih obaviti pregled. Meni su napravili UZV i nisu otkrili u čemu je problem, a krvarenje je stalo samo od sebe nakon par dana. Eto ako vam se desi nešto slično da znate da ne mora biti u pitanju nešto zabrinjavajuće

  • Avatar Dada32

    Dada32

    Broj poruka: 397

    Prijavi adminu

    Drage žene, molim za savjet:

    U bolnici u kojoj sam bila nisam dobila nikakve upute ni za šav ni za lohije.
    Koliko čitam, lohije se ponašaju normalno, a šav me ne boli već samo malo steže. Ja se još uvijek perem samo čistom vodom. 
    Zanima me kad ste s vatenih uložaka prešle na “svoje”? 
    Da li ste koristile one s pamučnom podlogom (npr. Always sensitive)?
    Da li su vas ulošci s krilcima smetali za šav?

    Kad ste počele koristiti gelove/sapune? (i koje?)

    Da li je išta od toga utjecalo na vaš oporavak?

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.