Krvarenje nakon poroda

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Nixie

    Nixie

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    Šuby


    Cure evo da podignem temu,nisam našla ništa slično u odgovorima..ovako rodila sam 3.5.,nisam bila rezana i nisam ni popucala,odmah šta sam primjetila da mi je mala lijeva stidna usna virila van,i rekli su mi u rodilištu da će me malo peckati pri mokrenju,nije peckalo malo nego i previše,ali dobro sad to je prošlo :-) sad se ona smanjila tj.ne viri više van,ali je još uvijek 3 puta veća nego kak bi trebalo biti..i sad nakon 12 dana mene počelo jako svrbiti,neznam da li to prolazi ili  sam dobila gljivice. namazala bih canestenom ali me opet ipak strah pošto je to još sve svježe da ne bi napravila još samo gore,a i dojim pa neznam jel se canesten smije koristiti??
    Da li je imao tko šta slično,što se tiče svrbeža i veličine stidne usne,da li se vratila u prvobitno stanje???

    Probaj ispirati hrastovom korom. Meni je to dosta pomoglo kod svrbeža rane i raznoraznih ostalih postpartalnih tegoba 

  • Avatar Suby

    Suby

    Broj poruka: 73

    Prijavi adminu
    Evo danas malo manje svrbi nego jučer..Nisam mogla zaspati  sinoć koliko je svrbilo pa sam namazala s canesten kremom,našla sam na dr.stranicama da se smije koristiti u toku dojenja i dok još traju lohije. Moguće da svrbi jer prolazi a možda su i gljivice došle od tog svega izritiranog..u svakom slučaju bitno da canesten pomaže :)


  • deja88

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav drage mame! Ne znam jel koja imala sličnu situaciju.. 
    Rodila sam 20.3. i konstantno osjecam bolove. Bila sam prestala krvarit prije 2 tjedna i jučer sam opet počela i to jako. Ne znam jel to normalno..

  • Avatar Zumbul

    Zumbul

    Broj poruka: 241

    Prijavi adminu

    Zene, sutra je tocno 11 tjedana od poroda carskim rezom
    Todila sam 02.06

    Obilno krvarenje na pocetku nisam ni imala, sve nesto malo..
    19.07 sam bila na kontroli, na uzvu se vidjelo da jos podosta ima u maternici za ciscenje..
    Prije cca 7 dana, stalo, ali da napomenem, nije cista krv, samp onako smedkasto , jako oskudno…
    I stalo na 1 dan, i sad opet.. dnevno mozda 2 kapljicr, kako koji dan…
    Imali koja takav slucaj ? 
    Ja sam na moru i sad trazim nekog gin.privatnog da odem napravit papa test, jer mi se nekako cini predugo

    Inace , trusnocu sam vodila kod Doc.Zlopaša iz Petrove bolnice.. kaze da ocito to kod mene ide sporije, pa zato tako dugo traje..
    Jwr sam ja kad je mali imao cca 6 tjedana prestala dojit na 10 ak dana, izdajala sam se, pa se i mlijeko na duplo smanjilo.. sad i dalje dojim, mljeka normalno ima…

    Kaze dr.da je moguce da zato sto sam prestala dojit da se to sve poremetilo..pa da zato traje duze…

  • Jerrko

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Pozdrav,imam neke nedoumice pa nisam sigurna jel koja imala slučaj..
    Naime ,prošlo je od poroda skoro 3 tjd ..kako sam bila u bolnici 8 dana krvarenje se smanjilo i počelo je tamnti.da bi kad sam došla doma dosta se smanjilo i sad zadnjih par dana je bilo zuto bijelo kao sluz..i prešla sam na dnevne žalosne..da bi jutros opet počela dosta krvariti i svježa crvena krv..trebam li se obratiti svojoj doktorici ili je to normalno ?hvala

  • Jerrko

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Jerrko

    Pozdrav,imam neke nedoumice pa nisam sigurna jel koja imala slučaj..
    Naime ,prošlo je od poroda skoro 3 tjd ..kako sam bila u bolnici 8 dana krvarenje se smanjilo i počelo je tamnti.da bi kad sam došla doma dosta se smanjilo i sad zadnjih par dana je bilo zuto bijelo kao sluz..i prešla sam na dnevne žalosne..da bi jutros opet počela dosta krvariti i svježa crvena krv..trebam li se obratiti svojoj doktorici ili je to normalno ?hvala..i da..znači ne činim,dijete je na dohranj.


  • Avatar DijMar

    DijMar

    Broj poruka: 1746

    Prijavi adminu

    Jerrko

    Pozdrav,imam neke nedoumice pa nisam sigurna jel koja imala slučaj..
    Naime ,prošlo je od poroda skoro 3 tjd ..kako sam bila u bolnici 8 dana krvarenje se smanjilo i počelo je tamnti.da bi kad sam došla doma dosta se smanjilo i sad zadnjih par dana je bilo zuto bijelo kao sluz..i prešla sam na dnevne žalosne..da bi jutros opet počela dosta krvariti i svježa crvena krv..trebam li se obratiti svojoj doktorici ili je to normalno ?hvala


    Slicna situacija kod mene. Rodila prije 18 dana, dosla doma 5.dan sa smedjim iscjetkom, uskro i zuckastim kako bi mi se jedno jutro izlila krv dosta obilno. Pitala sam gin i kaze da je to jos sve normalno ciscenje…sad mi se kroz dan promijene sve boje…nije obilno nego onak bezveze, tak da sam na normalnim uloscima…bolje da se ocisti sad nego da nes ostane unutra, a sve do 6 tj je normalno to tako…

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.