Krvarenje nakon poroda

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar antonio

    antonio

    Broj poruka: 1335

    Prijavi adminu

    Ovako neznam dali je imao tko slican problem ovako non stop dosta krvarim od kad sam dosla iz bolnice i jos uvjek me dosta i boli unutra maternica ali evo mog problema od kad sam se digla imala sam veliki pritisak dole i sad su poceli komadi izlazit iz mene i to veliki i dosta krvarim jeli imala koja takav problem

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    to ti je ugrušak i normalan je pogotovo ako si dugo ležala, skupi ti se krv napravi se grudica i kao kamen da imaš, … imala ja istu situaciju i ništa strašno sve normala, i btw ja ti još krvarim tako da… traje, i traje i traje

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar antonio

    antonio

    Broj poruka: 1335

    Prijavi adminu

    uh ja sam se jutros probudila sa jakim grcevima i bolovima u trbuhu normalno krvarim

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    Meni su ti bili komadi, krvarila misec ipo, a dok sam dojila sam plakala od bolova, sad nakon 2 mj. I dalje me jajnici bole za poluditi.

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

  • Avatar DOCKY

    DOCKY

    Broj poruka: 311

    Prijavi adminu

    Ja sam u prvoj tr tako i osla kod ginice i ona mi je dala neke tabl, koje mozes uzet i ako dois, da me ubijes neznam kako se zovu ali vise me nije bolilo a i manje sam krvarila jer sam i ovako bila anemicna pa prolongirano lrvarenje i nije bila opcija,….

    DOCKY

  • Avatar missha

    missha

    Broj poruka: 689

    Prijavi adminu

    Meni je nakon nekih 2 tjedna krvarenje skoro stalo, pa s 3 tjedna opet pojačalo i tad su krpe išle :D To je bilo drugi put. Al nakon toga je u biti samo kapalo, al se odužilo na 8 tjedana. I prvi put sam 8 tjedana krvarila, al me puno više boljelo i bilo je puno obilnije prvi mjesec

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    ah boze…. eto meni je sad mjesec dana od poroda i jos uvijek se cudim kaj mi krvarenje nikak i nikakl ne zeli stati…sad vidim da je to sve normalno… valjda…
    koliko ste krvarile nakon poroda???

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar DarijaZ

    DarijaZ

    Broj poruka: 1432

    Prijavi adminu

    …meni proslo 20 dana od poroda i krvarim jos jako, jakooo malo…..onako, ni v rit, ni mimo….ne dovoljno jako da moram korisititi ne znam kako velike uloske, ali opet dovoljno da moram staviti barem dnevni ulozak da mi se gacice ne uprljaju….
    Zapravo sam najvise krvarila onih par dana u bolnici, kad sam dosla doma, pocelo je slabiti i krvarenje…

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    e tako je i meni bilo… takoder sam koristila u jednom razdoblju samo dnevne jer je bilo skroz minimalno,al sad se opet pojacalo… pa se pitam do kad ce tako… hjoooj

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    Meni je isto tako… Samo par kapi valjda dnevno, nekad malo vise, ali bez barem dnevnih ulozaka ne mogu. Ni nije to vise krv, ali eto, sto da radimo. Ja sam mislila da je meni to tako zbog carskog…

    Krešimir 19.08.2014. <3

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.