Krvarenje nakon poroda

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    mozda nije tema,aj jel moze ovulacija doc prije menstruacije nakon poroda???

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar Dada32

    Dada32

    Broj poruka: 397

    Prijavi adminu

    Tina0208


    mozda nije tema,aj jel moze ovulacija doc prije menstruacije nakon poroda???

    Naravno, pa ovulacija i prethodi menstruaciji, tj. menstruacija se događa tek nakon što ovulacija prođe a nova beba se ne začme. 
    Zato se pazite… ili ne, ovisi kako ste se dogovorili 

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    Dada


    Tina0208


    mozda nije tema,aj jel moze ovulacija doc prije menstruacije nakon poroda???
    Naravno, pa ovulacija i prethodi menstruaciji, tj. menstruacija se događa tek nakon što ovulacija prođe a nova beba se ne začme. 
    Zato se pazite… ili ne, ovisi kako ste se dogovorili 

    hvala na odgovoru.. joj muz me samo svakli dan zeza..idemo po braceka… izludit cu s njim… al u krevetu je korektan… nista bez dogovora…

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar kleaiva

    kleaiva

    Broj poruka: 1527

    Prijavi adminu

    Ivy


    Nas su na tečaju učili da krvarenje prva dva tjedna može biti crveno (svježa krv), zatim krene mijenjati boju u smećkasto, pa na kraju u žućkasto najkasnije 4 tjedna od poroda, te ukoliko bi tad bilo još uvijek svježe krvi, treba posjetiti liječnika. I to se baš meni dogodilo s tom razlikom da je meni unutar prva tri tjedna došlo od crvene do žućkaste i onda stalo, pa 25. dan nakon poroda krenulo opet svježe. Tad sam otišla svojoj ginekologici koja mi je rekla da nisam trebala njoj ići jer je za cijelo vrijeme babinja žena zapravo pacijentica bolnice u kojoj je rodila i da trebam ići njima. Tako su mi potvrdili i u bolnici. Dakle, cure, unutar 6 tjedana od poroda, za bilo što neobično treba se vratiti u bolnicu u kojoj ste rodile i kod njih obaviti pregled. Meni su napravili UZV i nisu otkrili u čemu je problem, a krvarenje je stalo samo od sebe nakon par dana. Eto ako vam se desi nešto slično da znate da ne mora biti u pitanju nešto zabrinjavajuće

    Mene je strah tog krvarenja jer sam prvi put imala posteljicu ali već sam 9. dan zakurila i u bolnicu.
    Sad je prošlo 23 dana i baš mi je bilo tako ko tebi, prije 4 dana prestalo i sad opet svježa krvi meni iskreno ima više miris po mengi nego po lohijama….mislim si možda da je već stigla gospođa menga, iako dojim i prvo sam dojila god dana , a menga došla tek nakon 8 mjeseci tako da mi se ovo čini dosta rano.

    https://lmtf.lilypie.com/dPuFp2.png [lmtf.lilypie.com]

  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    Kleiva, meni je bilo kao i tebi-bilo skroz stalo krvarenje da bi nakon par dana ponovno krenulo nesto sto je izgledalo kao svježa krv. Mislila sam da je mjesecnica, iako je bilo oko 40 dana poslije poroda i dojila sam. Na kraju je bilo jos čišćenje, i kasnije sam pitala i liječnika na pregledu sto je to moglo biti, pa mi je objasnio da se tijelo tijelo postupno cisti poslije poroda pa nije nista ni ako tako stane pa opet krene. Vjerujem da je to i kod tebe slučaj…

    Krešimir 19.08.2014. <3

  • Avatar kleaiva

    kleaiva

    Broj poruka: 1527

    Prijavi adminu

    MarijaŠ


    Kleiva, meni je bilo kao i tebi-bilo skroz stalo krvarenje da bi nakon par dana ponovno krenulo nesto sto je izgledalo kao svježa krv. Mislila sam da je mjesecnica, iako je bilo oko 40 dana poslije poroda i dojila sam. Na kraju je bilo jos čišćenje, i kasnije sam pitala i liječnika na pregledu sto je to moglo biti, pa mi je objasnio da se tijelo tijelo postupno cisti poslije poroda pa nije nista ni ako tako stane pa opet krene. Vjerujem da je to i kod tebe slučaj…

    Hvala na utjehi!  Vjerujem da je tako jer mi je još nekako rano za mengu s obzirom da nju odgađa visok prolaktin, a mi dojimo otprilike svaka 2 sata i danju i noću, a ništa nije ostalo vjerovatno jer bi već dobila temperaturu ili barem neki simptom.
    S obzirom da sam anemična to krvarenje mi baš i ne ide u prilog al kaj ćeš…još ću neko vrijeme biti blijeda kao duh, a nije ni to toliko strašno 

    https://lmtf.lilypie.com/dPuFp2.png [lmtf.lilypie.com]

  • Avatar tena123

    tena123

    Broj poruka: 633

    Prijavi adminu

    sad kad čitam vaša iskustva pitam se jeli normalno da ja tako malo krvarim, najviše ona tri dana u bolnici a nakon toga dva tjedna i to ništa posebno, treći tjedan i evo sad četvrti malo smeđe i zućkasto, sve je tekuće i nikad nikakav komadić a komad da ne govorim nije izašao… valjda je normalno..

  • Avatar DarijaZ

    DarijaZ

    Broj poruka: 1432

    Prijavi adminu

    tena123


    sad kad čitam vaša iskustva pitam se jeli normalno da ja tako malo krvarim, najviše ona tri dana u bolnici a nakon toga dva tjedna i to ništa posebno, treći tjedan i evo sad četvrti malo smeđe i zućkasto, sve je tekuće i nikad nikakav komadić a komad da ne govorim nije izašao… valjda je normalno..


    Normalno je, tako sam i ja…najvise u bolnici prva 3 dana, a kasnije nista posebno…krvarila sam 4 tjedna poslje poroda, a onda nakon 7 tjedana dobila mengu unatoc dojenju…

  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    tena123


    sad kad čitam vaša iskustva pitam se jeli normalno da ja tako malo krvarim, najviše ona tri dana u bolnici a nakon toga dva tjedna i to ništa posebno, treći tjedan i evo sad četvrti malo smeđe i zućkasto, sve je tekuće i nikad nikakav komadić a komad da ne govorim nije izašao… valjda je normalno..

    Tako je i meni..samo me brine jer me boli kad se saginjem iz struka,inače ne i ponekad desna strana,kao jajnici pred mengu

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    Nalah


    tena123


    sad kad čitam vaša iskustva pitam se jeli normalno da ja tako malo krvarim, najviše ona tri dana u bolnici a nakon toga dva tjedna i to ništa posebno, treći tjedan i evo sad četvrti malo smeđe i zućkasto, sve je tekuće i nikad nikakav komadić a komad da ne govorim nije izašao… valjda je normalno..
    Tako je i meni..samo me brine jer me boli kad se saginjem iz struka,inače ne i ponekad desna strana,kao jajnici pred mengu

    To je sve normalno. Sve se vraca na svoje mjesto. Prestat ce I to :)))

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.