Krvarenje nakon poroda

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    Kad se ide kod ginekologa prvi puta?Nakon babinja?Meni isto nikako da to krvarenje završi skroz,a sad me par dana poprilično sve peče dole,uopće mi nije jasno od čega,nikako da to sve završi.Malo me boli desna strana trbuha,pa lijeva,non stop me neki klinac probada

  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    Nalah


    Kad se ide kod ginekologa prvi puta?Nakon babinja?Meni isto nikako da to krvarenje završi skroz,a sad me par dana poprilično sve peče dole,uopće mi nije jasno od čega,nikako da to sve završi.Malo me boli desna strana trbuha,pa lijeva,non stop me neki klinac probada

    Da, trebalo bi nakon babinja, mislim da je meni i na otpusnom pismu čak pisalo nakon 6 tjedana da se javim svome ginekologu. I ako još krvariš, možda je bolje da se pregleda zašto je to tako. Ja sam svojoj dr ispričala kako mi je taman par dana prije nego sam došla na pregled stalo, pa mi je ona rekla kako nema veze ni da je i dalje išlo, jer je bolje pogledati…

    Krešimir 19.08.2014. <3

  • Avatar Igorovabebica

    Igorovabebica

    Broj poruka: 765

    Prijavi adminu

    Ja ne krvarim (KONAČNO) već pet dana, ali osjećam da mi se maternica još steže i još uvijek imam prokleti konac, rodila sam prije točno 58 dana!!! Pa zar je moguće da konci toliko traju??? Nažalost, morala sam otkazati pregled, jer su se u kući svi porazboljevali od bronhitisa i ja sam ostala sama  smalenim, jer se dragi preselio k mami da ne zarazi maloga… i prestalo me boljeti, ali je opet lagano počelo, jer nosim maloga, a strašno sam oslabila nakon poroda, nisam stigla ni jesti zbog maloga, stalno sam skakala oko njega…

  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    I ja sam oslabila strašno i primjetila sam da kad sam doma i više ležim krvarim jako malo,a jučer sam bila vani,hodala 3 sata i opet obilno krvarila.Kupila sam bezveze Jasmin classic normal uloške u Billi i uopće nisu loši,tipa Paloma Ona su,ali širi i tanji i bolje se lijepe na gaćice

  • Avatar MalaMuca

    MalaMuca

    Broj poruka: 851

    Prijavi adminu

    MarijaŠ


    MalaMuca


    ja sam prestala krvariti nakon 3 tjedna, onda je bio onak malo iscjedak tjedan dana i to je to, sad je prošlo 6  tjedana nakon poroda i opet krvarim, al malo, niš me ne boli niti nikaj. Jel to normalno? kaj se događa?
    Sasvim normalno. Meni se isto tako bilo vratilo na par dana i onda opet stalo. Ja sam vec bila pomislila da je mjesecnica u pitanju, ali mi je bilo čudno jer me nista nije boljelo… Najvjerojatnije ti se organizam jos čisti…

    Imala si pravo :D meni je isto stalo nakon dva -tri dana :D

  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    MalaMuca


    MarijaŠ


    MalaMuca


    ja sam prestala krvariti nakon 3 tjedna, onda je bio onak malo iscjedak tjedan dana i to je to, sad je prošlo 6  tjedana nakon poroda i opet krvarim, al malo, niš me ne boli niti nikaj. Jel to normalno? kaj se događa?
    Sasvim normalno. Meni se isto tako bilo vratilo na par dana i onda opet stalo. Ja sam vec bila pomislila da je mjesecnica u pitanju, ali mi je bilo čudno jer me nista nije boljelo… Najvjerojatnije ti se organizam jos čisti…
    Imala si pravo :D meni je isto stalo nakon dva -tri dana :D

    Heh, odmah mi je zazvučalo poznato kad sam pročitala, jer je identično bilo kod mene. Neka je sve ok!

    Krešimir 19.08.2014. <3

  • Avatar Tonka18

    Tonka18

    Broj poruka: 332

    Prijavi adminu

    rodila sam 9.1 ne krvarim vec danima al me vec par dana bole jajnici i opet mi se pojavilo malo krvi…jel moguce da je vec menstruaciaj ili je to opet čiščenje?

  • Sara13

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Tonka18


    rodila sam 9.1 ne krvarim vec danima al me vec par dana bole jajnici i opet mi se pojavilo malo krvi…jel moguce da je vec menstruaciaj ili je to opet čiščenje?

    Moguće je, ali i ne mora biti. Ja kad sam rodila krvarila sam cca 2-3 tjedna i onda je stalo. 40 dana nakon poroda bila sam kod ginekologice i rekla je da je sve u redu i da jajnici još nisu aktivni. Točno 2 mjeseca nakon poroda ponovno sam prokrvarila i mjesec dana nakon toga opet. Mislila sam da je menstruacija, ali to se više nije ponavljalo. Možda sam još dva puta prokrvarila, ali to bi trajalo jedan dan i stalo. Čitala sam da se poslije poroda može javiti tzv. anovulacijsko krvarenje, znači izgleda kao menstruacija, ali nije jer joj nije prethodila ovulacija. Sada je prošlo 7 mjeseci od poroda i još nisam dobila prvu menstruaciju (napomena: dojim) :) Sve zavisi od žene do žene :)

  • Avatar Suby

    Suby

    Broj poruka: 73

    Prijavi adminu

    Cure evo da podignem temu,nisam našla ništa slično u odgovorima..ovako rodila sam 3.5.,nisam bila rezana i nisam ni popucala,odmah šta sam primjetila da mi je mala lijeva stidna usna virila van,i rekli su mi u rodilištu da će me malo peckati pri mokrenju,nije peckalo malo nego i previše,ali dobro sad to je prošlo :-) sad se ona smanjila tj.ne viri više van,ali je još uvijek 3 puta veća nego kak bi trebalo biti..i sad nakon 12 dana mene počelo jako svrbiti,neznam da li to prolazi ili  sam dobila gljivice. namazala bih canestenom ali me opet ipak strah pošto je to još sve svježe da ne bi napravila još samo gore,a i dojim pa neznam jel se canesten smije koristiti??
    Da li je imao tko šta slično,što se tiče svrbeža i veličine stidne usne,da li se vratila u prvobitno stanje???


  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    Šuby


    Cure evo da podignem temu,nisam našla ništa slično u odgovorima..ovako rodila sam 3.5.,nisam bila rezana i nisam ni popucala,odmah šta sam primjetila da mi je mala lijeva stidna usna virila van,i rekli su mi u rodilištu da će me malo peckati pri mokrenju,nije peckalo malo nego i previše,ali dobro sad to je prošlo :-) sad se ona smanjila tj.ne viri više van,ali je još uvijek 3 puta veća nego kak bi trebalo biti..i sad nakon 12 dana mene počelo jako svrbiti,neznam da li to prolazi ili  sam dobila gljivice. namazala bih canestenom ali me opet ipak strah pošto je to još sve svježe da ne bi napravila još samo gore,a i dojim pa neznam jel se canesten smije koristiti??
    Da li je imao tko šta slično,što se tiče svrbeža i veličine stidne usne,da li se vratila u prvobitno stanje???

    bude se sve vratilo u prvobitno stanje bez brige, mene je svrbilo jako jedno vrijeme ali ja sam bila rezana pa je zbog ispadanja konaca i sl.. vjerojatno te svrbi jer se vraća na svoje

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.