Proljetne bebe 2015.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Dare12

    Dare12

    Broj poruka: 520

    Prijavi adminu

    deverika


    Eto nama isto tek jutros otpao pupak, znači 12 dana.
    Ma sigurno da bi se mučila da je beba mala, joooj, ma ja sam jedna zbunjena i nespretna mama.
    Nego, da se požalim, nikak da mi se stabilizira probava. Dakle, bio je carski rez, bila sam klistirena, bila na infuziji, normalno nisam smijela jesti drugi dan, dobila sam juhicu za ručak a za večeru griz, s time da sam PRIJE toga dobila Dulcolax čepić… Kao da je ičeg moglo biti… Sad još k tome pijem i željezo i probava mi je totalno u k…u

    Tako ti je i meni bilo, samo san ja odma nakon 24h jela kekse kad sam dosla u sobu ,jer nisam mogla izdrzat…a sve ti je to zbog zeljeza, meni su ga i sad prepisali pa sam bila par dana i kad sam vidila da mi je situacija ka i lani, samo sam ga izbacila i odma mi se probava i stolica unormalili…. 

    antonia123, sad bi ti da dite slavi sa svima vama, pusti nek ima svoj dan…

    <3 Zivot se minja od tame do sunca , kad kraj tvoga srca jos jedno zakuca… <3

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar antonia123

    antonia123

    Broj poruka: 103

    Prijavi adminu

    Ovo iscekivanje je najgore… ubija …. 
    mogu svaki cas, a mogu se jos nacekat …. uzas :-( 
    Jedva ga cekam vise dobit u ruke, i zagrlit i mazit i pojubit …
    sve oko mene koje su tribale iza mene rodit evo vec rodile… a ja , a ja…

  • Avatar antonia123

    antonia123

    Broj poruka: 103

    Prijavi adminu

    Cipelica ima li novosti !? 
    Ja sam mislila sinoc da idem rodit ali nista…. vatali me grcevi u cilome stomaku a to mi dosad nikad nije bilo i kontrakcije i na kraju se smirilo 

  • Avatar Dare12

    Dare12

    Broj poruka: 520

    Prijavi adminu

    Ja sam jedina koja  tila prenit, pa nisam… Sutra ces ti….

    <3 Zivot se minja od tame do sunca , kad kraj tvoga srca jos jedno zakuca… <3

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar cipelica

    cipelica

    Broj poruka: 183

    Prijavi adminu

    ništa još, na čeki sam….jučer malo sluzi na ulošku….al to može danima tako

    [lilypie.com]

  • Avatar deverika

    deverika

    Broj poruka: 147

    Prijavi adminu

    ajde, samo strpljivo…
    Znači, savjet je izbacit željezo?

    Ženski savjet nije Bog zna što, ali je glup onaj tko ga ne posluša. - Cervantes

  • Avatar antonia123

    antonia123

    Broj poruka: 103

    Prijavi adminu

    Ma nista, apsolutno vidim da se nista ne dogadja.. sigurna sam da cu na inducirani… malac je aktivan , ma preaktivan a kazu da se smiri pred porod 

  • Avatar Dare12

    Dare12

    Broj poruka: 520

    Prijavi adminu

    Ne morat ti bit….moj prvi je bija miran, a drugi je mlatija i u rodilistu…. zene, sex ili setnja…birajte… 

    <3 Zivot se minja od tame do sunca , kad kraj tvoga srca jos jedno zakuca… <3

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar kiki2906

    kiki2906

    Broj poruka: 199

    Prijavi adminu

    Pozz cure
    Evo da vam se i nas dvije javimo..danas imamo 4 tjedna i dobila sam točno kilu..irina jako lijepo spava cica i super napreduje..samo nam još pupak nije otpo 

    https://lb1f.lilypie.com/dRHOp1?r=1432636850 [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar antonia123

    antonia123

    Broj poruka: 103

    Prijavi adminu

    Dare moja setam po cile dane, uz stepenice gori doli , gori-doli… ma radim cucnjeve; cak i protrcim malo.. ma nista to ne pripomazeee… a sex ne prakticiram radi ranijeg spontanog i straha od tih bakterija jer mi je ipak vaznija bebica od svega! Za to ce biti vremena !

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.