Proljetne bebe 2015.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar deverika

    deverika

    Broj poruka: 147

    Prijavi adminu

    kiki2906


    Pozz cure
    Evo da vam se i nas dvije javimo..danas imamo 4 tjedna i dobila sam točno kilu..irina jako lijepo spava cica i super napreduje..samo nam još pupak nije otpo 

    Joj, e blago tebi što se tiće napredka, ja nažalost  moram uvesti adaptirano jer mojemu macanu nije dosta, ima potrebe dvomjesečnog djeteta. Imam mlekeca i on to cica al mu nije svejedno dosta

    Ženski savjet nije Bog zna što, ali je glup onaj tko ga ne posluša. - Cervantes

  • Avatar Dare12

    Dare12

    Broj poruka: 520

    Prijavi adminu

    Antonia123, sad nema straha vise od spontanog, prema tome baci se na posal… 
    Deverika, nemoj mu jos uvodit ad, nek nacicava, to je pokora al navuc ce on mlika za sebe…

    <3 Zivot se minja od tame do sunca , kad kraj tvoga srca jos jedno zakuca… <3

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar antonia123

    antonia123

    Broj poruka: 103

    Prijavi adminu

    Cure moje evo nas dvoje… mali Franko je dosao jucer na svijet u 14:20 h 3540kg i 53 dug… malo mamino zrno.sve je super, cicamo i pavamo !   rodila sam u roku 2 sata od dripa otvorila se sa 4 na 10 cm u to vrijeme. Jedino sta sam sivana pa puno boli… imate neki savjet da se ublazi ta bol!?

  • Avatar antonia123

    antonia123

    Broj poruka: 103

    Prijavi adminu

    Cipelica da li si rodila? Mozda smo u blizini… 

  • Avatar crvenokosa

    crvenokosa

    Broj poruka: 179

    Prijavi adminu

    Antonia123 čestitam na bebaču i brz oporavak ti želim 
    nama su u rodilištu pitali da li želimo nešto protiv bolova pa pitaj ako te jako boli nek ti daju nešto.

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar antonia123

    antonia123

    Broj poruka: 103

    Prijavi adminu

    Hvala curke ! 
    sutra izlazimo… bebac je super ! Spava i cica, place samo kad je gladan ! 

  • Avatar Dare12

    Dare12

    Broj poruka: 520

    Prijavi adminu

    antonia123, cestitam jos jednom…i nije bas zrno, to je velika beba… daju lekadol, za bol trepavica….hhahahahha ma nije to toliko strasna bol, proc ce brzo, samo gustajte…

    <3 Zivot se minja od tame do sunca , kad kraj tvoga srca jos jedno zakuca… <3

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar cipelica

    cipelica

    Broj poruka: 183

    Prijavi adminu

    antonia čestitam!!!!

    ja još uvijek 2u1

    [lilypie.com]

  • Avatar antonia123

    antonia123

    Broj poruka: 103

    Prijavi adminu

    Cipelica jos malo pa ces i ti docekat ! Nema nista ljepse od osjecaja imat svoju bebicu u rukama ! Mi danas idemo kuci !!! 

  • Avatar Marlameri

    Marlameri

    Broj poruka: 386

    Prijavi adminu

    curke pozdrav svima! evo mi danas slavimo mjesec dana kako je Erik ugledao svijet! I evo i sad dok pišem moram ga držati jer cvili- muči ga probava pa dok se ne pokaka malo plače. Sisamo svakih pola sata i već nosimo odjelca veličine 74. sad ćem na pregled pa ćemo vidjet koliko je dobio ali vidim po njemu da je puno narastao i ubucio se kad stalno papamo. Zato se nisam ni stigla prije javit jer stalno imam pune ruke posla. A i ovaj mjesec nam je baš aktivan jer stalno imamo posjete.
    čestitam svima koje ste rodile i moja sirena za uzbunu ne prestaje plakati pa se javim poslije.

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.