Krvarenje nakon poroda

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar tena123

    tena123

    Broj poruka: 633

    Prijavi adminu

    eh kad spominjete bol, mene po noći kada slučajno zaspem sa steznikom zna probudit bol u rebrima kao da se jako stišću, baš mislim da se to vraća sve na staro..
    Darija nadam se da mengu neću dobit tako rano

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    Nalah


    tena123


    sad kad čitam vaša iskustva pitam se jeli normalno da ja tako malo krvarim, najviše ona tri dana u bolnici a nakon toga dva tjedna i to ništa posebno, treći tjedan i evo sad četvrti malo smeđe i zućkasto, sve je tekuće i nikad nikakav komadić a komad da ne govorim nije izašao… valjda je normalno..
    Tako je i meni..samo me brine jer me boli kad se saginjem iz struka,inače ne i ponekad desna strana,kao jajnici pred mengu

    mene je patronažna stalno upozoravala zbog epi i svega da se dižem kao i u trudnoći, znači na bok, uvijek, još i 2 mjeseca nakon poroda… pazi na to, čak i kada se dižeš iz sjedećeg položaja

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Igorovabebica

    Igorovabebica

    Broj poruka: 765

    Prijavi adminu

    Ja sam prestala krvariti u potpunosti prije mjesec dana, imala sam odnos sa mužem pet dana nakon što je krvarenje stalo i odmah nakon odnosa sam počela jako krvariti. Tako je već od četvrtka, obilno. Umirem od bolova i grčeva dok dojim malenoga. A i konci mi još nisu pali, što nisam ni primijetila dok nisam počela krvariti-svu sreću da nisu pukli, iako nam nisu smetali… sada sam točno 47 dana od poroda… je li normalno da konci toliko dugo traju???

  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    mmama


    Nalah

    Tako je i meni..samo me brine jer me boli kad se saginjem iz struka,inače ne i ponekad desna strana,kao jajnici pred mengu
    mene je patronažna stalno upozoravala zbog epi i svega da se dižem kao i u trudnoći, znači na bok, uvijek, još i 2 mjeseca nakon poroda… pazi na to, čak i kada se dižeš iz sjedećeg položaja

    Nisam znala,hvala  kad ti je rana od epi zarasla?Ja sam sad mjesec dana od poroda i u fazi sam svraba,nadam se da je to finalna.

    igorovabebica,meni su otpali nakon 2 tjedna.U početku sam imala bolove pri dojenju,to su bile normalne kontrakcije maternice,sad ih nakon mjesec dana više nemam uopće.

    Sex ne prakticiram,tako da ti ne mogu pomoći iz prve ruke,ali def odi doktoru ako osjećaš takve bolove.

  • Avatar kleaiva

    kleaiva

    Broj poruka: 1527

    Prijavi adminu

    Igorovabebica


    Ja sam prestala krvariti u potpunosti prije mjesec dana, imala sam odnos sa mužem pet dana nakon što je krvarenje stalo i odmah nakon odnosa sam počela jako krvariti. Tako je već od četvrtka, obilno. Umirem od bolova i grčeva dok dojim malenoga. A i konci mi još nisu pali, što nisam ni primijetila dok nisam počela krvariti-svu sreću da nisu pukli, iako nam nisu smetali… sada sam točno 47 dana od poroda… je li normalno da konci toliko dugo traju???

    Može biti da nije uopće bio kraj krvarenja..meni zna prestati po 2, 3 dana pa ponovno krene…doduše meni je mjesec dana od poroda tek. Možda bi trebala otići na neki pregled. Napraviti uzv pa budeš odmah sve znala…možda je negdje bila zaostala krv pa se sad potaknuo izlazak. A i bolovi nisu baš za zezanciju pogotovo ako jako boli. 

    Mene još uvijek steže maternica dok dojim iako su me otpustili sa navodno stegnutom maternicom…dobila sam i injekciju za stezanje još u bolnici…ne onu na porodu već drugi dan još jednu. I to boli ko sam vrag…pila sam brufen za bolove.

    https://lmtf.lilypie.com/dPuFp2.png [lmtf.lilypie.com]

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    Nalah


    mmama


    Nalah

    Tako je i meni..samo me brine jer me boli kad se saginjem iz struka,inače ne i ponekad desna strana,kao jajnici pred mengu
    mene je patronažna stalno upozoravala zbog epi i svega da se dižem kao i u trudnoći, znači na bok, uvijek, još i 2 mjeseca nakon poroda… pazi na to, čak i kada se dižeš iz sjedećeg položaja
    Nisam znala,hvala  kad ti je rana od epi zarasla?Ja sam sad mjesec dana od poroda i u fazi sam svraba,nadam se da je to finalna.

    igorovabebica,meni su otpali nakon 2 tjedna.U početku sam imala bolove pri dojenju,to su bile normalne kontrakcije maternice,sad ih nakon mjesec dana više nemam uopće.

    Sex ne prakticiram,tako da ti ne mogu pomoći iz prve ruke,ali def odi doktoru ako osjećaš takve bolove.

    je svrab je zadnja faza.. kada su konci otpali skroz normalno sam se dole osjećala  još tj, dva nakon kaj su pali

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar MAMA X2

    MAMA X2

    Broj poruka: 444

    Prijavi adminu

    proslo je 2 mj i 7 dana od poroda a ja jos uvijek krvarim….stane na par dana kad evo opet i tako stalno pa kad ce vec jednom prestati skroz

  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    Dobila prvu mjesecnicu kad je mali imao 4,5 mjeseca, znaci prije nekih 20ak dana. Trajala 3-4 dana, nista pretjerano. Danas opet sukrvica… Zaostatak mjesecnica ili da odem liječniku? Nemam nikakvih bolova ili tako nesto…

    Krešimir 19.08.2014. <3

  • Avatar MalaMuca

    MalaMuca

    Broj poruka: 851

    Prijavi adminu

    ja sam prestala krvariti nakon 3 tjedna, onda je bio onak malo iscjedak tjedan dana i to je to, sad je prošlo 6  tjedana nakon poroda i opet krvarim, al malo, niš me ne boli niti nikaj. Jel to normalno? kaj se događa?

  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    MalaMuca


    ja sam prestala krvariti nakon 3 tjedna, onda je bio onak malo iscjedak tjedan dana i to je to, sad je prošlo 6  tjedana nakon poroda i opet krvarim, al malo, niš me ne boli niti nikaj. Jel to normalno? kaj se događa?

    Sasvim normalno. Meni se isto tako bilo vratilo na par dana i onda opet stalo. Ja sam vec bila pomislila da je mjesecnica u pitanju, ali mi je bilo čudno jer me nista nije boljelo… Najvjerojatnije ti se organizam jos čisti…

    Krešimir 19.08.2014. <3

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.